درج آگهی رایگان پانیکاد

 

آموزش ثبت آگهی رایگان در نیازمندی های کشوری  پنجاه بی پنجاه

 

1- ابتدا دسته شغلی خود را انتخاب کنید و روی گزینه مورد نظرتان کلیک کنید:

 

 

2 - در قسمت بعدی عنوانی از آگهی خود را مطابق با شکل بنویسید ، در قسمت بعدی توضیحاتی

در مورد آگهی خود دهید و همچنین ایمیل خود را مطابق با تصویر وارد نمائید:

 

 

3 - در این بخش توجه داشته باشید مانند تصویر کلماتی که دوست دارید توسط آنها در گوگل و موتورهای جستجو دیده

شوید ،یاداشت کنید . سعی کنید حداقل یک عکس آپلود کنید زیرا تاثیر بسزایی در تبلیغ شما دارد:

 

 

4 - مطابق با تصویر عمل کنید:

 

 

5 - توضیحات درون تصویر:

 

 

با تشکر از توجه شما

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوالی با شرکت تماس بگیرید.

 

ثبت آگهی در سایت های تبلیغاتی در راستای دریافت بازدهی هر چه بیشتر از تبلیغات می باشد ، آگهی ویژه در وب سایت تبلیغاتی پنجاه بی پنجاه ، روشی مطمئن جهت دریافت نتیجه مطلوبتان می باشد .
به دنبال روشی صحیح با هزینه ای منطقی جهت معرفی کالا و خدمات خود هستید ؟
پنجاه بی پنجاه این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با کمترین هزینه ی تبلیغاتی ، بازدهی مورد نظرتان را تامین نمایید ، پنجاه بی پنجاه با ایجاد ثبت آگهی ویژه ، در صفحه ی نخست سایت ، در ابتدای شروع آگهی و در نواری تمایز یافته تبلیغ شما را به نمایش در می آورد .
درج آگهی و تبلیغات شما در صفحه اصلی و در بالای سایر آگهی ها موجب می گردد ، نظر مخاطبین بیشتری جلب آگهی شما شده و این بازدهی از تبلیغ را به چندین برابر تغییر می دهد ، آگهی ستاره دار در قسمت آگهی ویژه علاوه بر صفحه نخست در صفحه دسته ی مربوط به آگهی شما نیز به نمایش در آمده و در دسته های مشابه نیز به صورت رندم در حال نمایش خواهد بود .
سفارش تبلیغات ویژه به روش زیر امکان پذیر است .
جهت ثبت و ارسال آگهی ویژه ، صفحه ی تعرفه ی آگهی را ملاحظه نمایید ، پس از انتخاب نوع آگهی ویژه ، شما می توانید به صورت آنلاین مبلغ آگهی را در سایت پنجاه بی پنجاه بدون خروج از صفحه پرداخت ، آگهی ویژه ی انتخابی را به ثبت برسانید ، تمامی کارت بانک های عضو شتاب شرایط پرداخت آنلاین را دارا می باشند ، پرداخت آنلاین با داشتن رمز دوم کارت و اطلاعات درج شده بر روی کارت بهترین و سریع ترین روش جهت ثبت آگهی و پرداخت مبلغ در کوتاه ترین زمان ممکن است ، روش پرداخت آنلاین مطمئن ترین روش پرداخت می باشد ، در انتهای پرداخت نیز فیش صادره با شماره ی پیگیری می باشد .
روش دیگری نیز جهت پرداخت ممکن می باشد ، شما می توانید با واریز مبلغ آگهی ویژه به شماره حساب سایت و با اطلاع دادن و ارائه شماره پیگیری ، آگهی درج شده را به صورت ویژه نمایید . 

 

 

 

نحوه درج آگهی :

شما پس از وارد شدن به پنل کاربری خود می توانید به قسمت آگهی های من مراجعه کرده در ستون ویژه کردن آگهی برای تبلیغ مورد نظر قسمت ویژه کردن را کلیک کنید .


محل آگهی ویژه :محل ثبت آگهی ویژه :


پنجاه بی پنجاه مرکز ثبت تبلیغات شما خواهد بود .


تعرفه های آگهی به صورت بنر در قسمت هدر سایت ، تبلیغات و متحرک در تمامی صفحات به شرح زیر می باشد .

تعرفه ها

یک ماه

دو ماه

بنر هدر سایت به صورت اصلاید شو در ابتدای صفحه ی بالای تمام آگهی ها

300000 تومان

500000 تومان

بنر تبلیغات بالای سایت نمایش درتمام صفحات

300000 تومان

500000 تومان 

بنر متحرک نمایش در تمام صفحه ها بنر مثلثی گوشه ی سایت

350000 تومان

600000 تومان 


بنر هدر سایت : آگهی است که به صورت رندوم در حال تغییر می باشد و تنها در صفحه ی اصلی سایت ، در ابتدای شروع آگهی ها نمایش داده می شود و امکان لینک به صفحه ی سایت از طریق ایجاد پنجره ی جدید وجود دارد ، در زیر با علامت فلش مکان آگهی مشخص شده است .


بنر تبلیغات : در قسمت تبلیغات سمت راست سایت و تمامی آگهی ها قرار می گیرد که که بازدهی تبلیغات را به چندین برابر می رساند و امکان لینک به صفحه ی سایت با ایجاد پنجره ی جدید وجود دارد ، در زیر با علامت فلش مکان تبلیغات نمایش داده شده است .


بنر متحرک در تمامی صفحات به شکل مثلثی : آگهی متحرک به صورتی است که در تمامی صفحات به صورت متحرک در حال نمایش است با بالا و پایین رفتن صفحه نیز به صورت ثابت در صفحه به نمایش در می آید .

بنر متحرک در تمامی صفحات به دلیل بازدهی بسیار بالا و نمایش در تمامی صفحه ها یکی از آگهی های پر بازده سایت می گردد که امکان لینک به صورت ایجاد پنجره ی جدید وجود دارد ، در زیر با علامت فلش محل قرار گرفتن آگهی مشخص شده است .


تبلیغات

درج آگهی رایگان پانیکاد
ساخت کفش طبی
لوازم یدکی بی ام و

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
28684

دسته بندی مطالب

نمایش همه
علاقه مندی ها ()